Dla rodziców

Dla rodziców

Noclegi i wyżywienie – nasze ośrodki wczasowe spełniają wymogi stawiane obiektom przeznaczonym dla wypoczynku dzieci i młodzieży. Posiadają zawsze aktualną dla danego obiektu pozytywną opinię Straży Pożarnej, niezbędną podczas rejestracji wypoczynku w Kuratorium Oświaty. Obiekty są monitorowane w środku i na zewnątrz. Pokoje są czyste i przytulne, każdy wyposażony w łazienkę i TV.

Posiłki serwowane w naszych stołówkach są przygotowywane zgodnie z wymogami Inspekcji Sanitarnej. Dania są tworzone z wysokiej jakości produktów, wartościowe pod względem kaloryczności, a co najważniejsze dostosowane do wieku uczestników pobytu. Smaczna i domowa kuchnia potrafić dogodzić nawet niejadkom.

Obsługa – każda grupa odwiedzająca nasz ośrodek ma przydzielonego rezydenta, który we wcześniejszej współpracy z nauczycielami przygotowuje pobyt Państwa dzieci w naszym ośrodku. Rezydent czuwa nad realizacją pobytu oraz na bieżąco pomaga w rozwiązywaniu małych i dużych problemów młodych gości. Nasi pracownicy to doświadczone, zaufane i sympatyczne osoby, które zawsze służą pomocą.

Bezpieczeństwo i zdrowie – W Ustce znajduje się przychodnia dziecięca oraz punkt nocnej i świątecznej opieki medycznej. Każdorazowo nasz personel stara się pomóc w sytuacjach, gdy jest potrzebna konsultacja Państwa dziecka z lekarzem. W kartach kwalifikacyjnych wypoczynku, które otrzymaliście Państwo od nauczycieli prosimy o dokładne wpisanie nr PESEL dziecka, wszelkich dolegliwości oraz lekarstw przyjmowanych przez dziecko.

Bagaż – dobrze, by dzieci uczestniczyły w pakowaniu się przed wyjazdem, wtedy orientują się, co i gdzie mają spakowane. W miarę możliwości sugerujemy spakowanie dziecka do walizki na kółkach; ciężar walizki powinien uwzględniać możliwości dziecka. Małym dzieciom pomagamy przy wnoszeniu bagażu do pokoju. Ważne by walizka została podpisana imieniem i nazwiskiem.

Każdy uczestnik powinien zabrać ubranie dostosowane do warunków pogodowych: nakrycie głowy, mały plecak na wycieczki, przybory toaletowe, ręcznik, strój kąpielowy, krem z filtrem UV.

Finanse – posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i pośredników turystycznych prowadzonego przez Wojewodę Województwa Pomorskiego Nr 211, dzięki któremu możecie Państwo ubiegać się o dofinansowanie wypoczynku (Zielona Szkoła) dziecka z Waszego zakładu pracy. Wystawiamy zaświadczenie oraz wypełniamy wnioski z działów socjalnych Waszego zakładu pracy. Wystawiamy faktury po wpłaceniu całkowitej kwoty pobytu, nie później niż 7 dni po odbytym pobycie.

Poznaj nasze oferty

Komfortowe ośrodki wczasowe